Jakie typy mają nasiona marihuany? Co z nich wyrasta?

Nasiona marihuany to elementarna podstawa do wyprodukowania rośliny konopi. Są sprzedawane głównie w celu stworzenia większej liczby roślin. Jakie są typy nasion?

Nasiona marihuany mają swoje typy

medyczna marihuanaIstnieje wiele rodzajów nasion marihuany, z których każdy ma inne cechy, które sprawiają, że są atrakcyjne dla różnych hodowców. Najpopularniejszą odmianą są sativa, ale są też nasiona z dominacją indica. Rośliny marihuany wytwarzają THC, ale są też rośliny, które produkują więcej CBD. Wszystko zależy od wybranych nasion. Duży wybór nasiona marihuany oraz dokładne ich opisy znaleźć można w sklepie PanPestka.

Rośliny konopi indoor są klasycznym wyborem dla większości hodowców, rośliny konopi outdoor mogą mieć przewagę w środowiskach, gdzie jest wiatr i mamy mniejszą kontrolę nad źródłem światła.

Rośliny uprawiane na zewnątrz dają więcej plonów niż rośliny domowe. Rośliny z nasion indoor są bardziej odporne na szkodniki i choroby, ponieważ nie mają otwartej powierzchni zewnętrznej, która jest podatna na te zagrożenia.

Nasiona marihuany wymagają dogodnych warunków do rozwoju rośliny – ziemi, aeroponiki lub hydroponiki. Zwykle nie wymagają odchwaszczania, ale konieczne jest trymowanie. Wytwarzają dużą ilość kwiatów w krótkim czasie – zwykle od 8 do 12 tygodni.

Jak sprawić, aby rośliny zawsze dawały plony?

Feminizowane nasiona konopi są idealne dla tych, którzy chcą uprawiać wyłącznie rośliny żeńskie. Dają rośliny w 100% żeńskie, co daje możliwość wyhodowania pełnego zbioru pąków pełnych THC i CBD pożądanych przez większość hodowców. Jeśli uprawiasz feminizowane nasiona konopi, będziesz mieć wyłącznie rośliny żeńskie, co przyniesie wyższą jakość pąków żywicznych w porównaniu z roślinami męskimi, które często się trafiają, jeśli nasiona nie były odpowiednio dobrane.

Comments are closed.