Kolczyki srebrne na co dzień

Nikogo nie zaskoczy fakt, że zarówno odzież, jak i biżuteria dzielą się na te do użytkowania na co dzień oraz te na specjalne okazje. W związku z tym dobierając biżuterię do casualowej stylizacji kierujemy się zupełnie innymi kryteriami, niż ma to miejsce w przypadku wieczorowego outfitu.

Jakie kolczyki ze srebra użyć w codziennej stylizacji?

Odpowiedź na to pytanie powinna rozpocząć się od stwierdzenia „to zależy”. Otóż wynika to przede wszystkim z faktu, że kolczyki srebrne mają różnorodny kształt i wielkość, dlatego też dobierając je do codziennej stylizacji powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi preferencjami.

Jeżeli na przykład gustujemy w niewielkich rozmiarach srebrnych kolczyków, to wówczas nasze kryteria poszukiwania będą zupełnie inne niż w przypadku osób, dla których srebrne kolczyki powinny być sporych rozmiarów i jak najbardziej widoczne.

Fasony kolczyków ze srebra

Jeśli mowa o fasonach srebrnych kolczyków, to na rynku dostępne są między innymi małe kolczyki przylegające do ucha, podłużne kolczyki, kolczyki srebrne koła, a także popularne ostatnimi czasy nausznice.

Jak się okazuje niektóre klientki stawiają bardzo często na jeden konkretny fason kolczyków. Są również i takie, które każdorazowo wybierając się na zakupy u jubilera, wybierają inne kształty, fasony i wzory. Jest również i takie grono klientek, które stawiają na konkretny fason na przykład kolczyki koła srebrne, ale różnią się one elementami ozdobnymi.

Comments are closed.