Czy grawer to dobry pomysł na spersonalizowanie biżuterii?

Współcześnie w dobrym tonie jest dawanie spersonalizowanych upominków. Obdarowana osoba wie, że prezent został wybrany i przygotowany z myślą o niej. To znaczy naprawdę wiele i zawsze wywołuje szczery uśmiech radości na twarzy. Jednym z klasycznych pomysłów na spersonalizowanie prezentu jest zrobienie grawerunku. Czy to dobry pomysł na prezent? Na jakiej biżuterii można wykonać grawer?

Spersonalizowana biżuteria z grawerem

Spersonalizowana biżuteria z grawerem to zawsze dobry pomysł na prezent. Grawer na biżuterii wykonuje się zresztą od bardzo dawna, na przykład na obrączkach ślubnych, na których od wewnętrznej strony bardzo często graweruje się datę zawarcia związku małżeńskiego. Oczywiście grawerować można nie tylko pierścionki czy obrączki. Bransoletki z grawerem z LumariGold, na przykład te w formie złotej czy srebrnej obręczy, na których od wewnętrznej strony zapisano jakiś piękny cytat czy dedykację, z pewnością będą bardzo miłym prezentem. Warto przemyśleć słowa do wygrawerowania. To może być jakiś znany cytat, albo po prostu krótkie zdanie z wyrazami uczuć. Bardzo często cena wykonania graweru nie jest uzależniona od ilości liter, a zatem można pokusić się o jakieś dłuższe wyznanie.

Zawieszka na łańcuszek z grawerem

Ostatnio bardzo popularne są również zawieszki na łańcuszek z grawerem. Mogą mieć one postać na przykład medalionu, albo jakiegoś innego symbolu, na którym można wygrawerować na przykład inicjały obdarowywanej osoby, albo pierwszą literę jej imienia. Taka zawieszka na łańcuszek, na przykład na modny naszyjnik typu celebrytka, z pewnością będzie pięknie wyglądać gdy dodatkowo ozdobi się ją brylancikiem albo cyrkonią. A zatem bransoletki z grawerem, grawerowane pierścionki czy zawieszki na łańcuszek, to piękny element biżuterii, spersonalizowany i dedykowany dla konkretnej osoby. Taka biżuteria ma bardziej osobisty charakter, przez co jest dużo częściej i chętniej zakładana. Warto o tym pamiętać, bo przecież u wielu jubilerów grawer można wykonać praktycznie za darmo.

Comments are closed.