Bransoletka na nogę – nowa odsłona biżuterii

Wraz ze zbliżającym się latem warto zastanowić się, jak wzbogacić swoją stylizację. Jednym z elementów mody, który powraca z zapomnienia, są bransoletki na kostkę. Jak nosić tę ozdobę, by podkreślić jej niecodzienny charakter?

Celebrytka – na szyję, na rękę oraz na kostkę

Celebrtytki już od kilku sezonów królują wśród biżuterii. Do tej pory bardzo chętnie były noszone na szyi oraz jako bransoletki, w tym sezonie jako celebrytkę możemy również nosić srebrną bransoletkę na nogę.

Bransoletka na nogę srebrna ozdobiona drobnymi symbolami to nie tylko ozdoba, ale również przekaz, co dla kobiety jest ważne. Serce, symbol nieskończoności, czy delikatny słonik to nie tylko eleganckie ozdoby. Każdy z tych symboli ma znaczenie i jest deklaracją kobiety, co jest dla niej ważne, w co wierzy. 

dyskretna bransoletka na nogę

Jak nosić bransoletkę na kostkę?

Srebrna bransoletka na nogę to ciekawa i niebanalna ozdoba, ale tylko wtedy, gdy będzie dobrze wyeksponowana.

Bransoletka na kostkę wygląda bardzo efektownie z butami, które jej nie przysłaniają. Baleriny, sandały, czy klapki wyeksponują srebrną bransoletkę na nogę.

W letniej stylizacji srebrna bransoletka na nogę w stylizacji boho będzie zawiązana na sandałku z rzemykami, a całość stylizacji dopełni zwiewna tunika. W tym sezonie możemy sobie również pozwolić na założenie bransoletki na kostkę w bardziej oficjalnych stylizacjach. Garnitur, czarne pantofle na słupku i delikatna bransoletka na nogę srebrna to nowa wersja biurowego wizerunku.

Comments are closed.