Sukienki wieczorowe – na wesele i nie tylko

Kto powiedział, że na ślubie jedynie panna młoda ma zachwycać pięknem i elegancją? Każda zaproszona panna czy mężatka, może tego dnia pokazać się z jak najlepszej strony. Najważniejszym krokiem podczas przygotowań do ślubu jest wybór odpowiedniej sukienki na wesele.

W tym sezonie ślubnym, projektanci sukien wieczorowych pokazali się z jak najlepszej strony. Nadal najmodniejsze są sukienki prezentujące w swej formie pełen minimalizm oraz sukienki typu cut – out, czyli krótka i rozkloszowana sukienka przeznaczona głównie dla młodych kobiet. Taki krój sukienki jest naprawdę wdzięczny, gdyż pozwala ukryć wszelkie mankamenty figury i podkreślić jej walory.

Bardzo modne będą zdecydowane i świeże kolory: róże, czerwienie, żółcie, zielenie. Materiał sukienki w całości będzie jednokolorowy lub będzie posiadać niewielkie wstawki, w postaci kwiatów, cekinów lub nieokreślonych kształtów. Optymalna długość powinna sięgać najdalej za kolana – zdecydowanie odradzam sukienkę na wesele sięgającą do ziemi.

Comments are closed.