Modne klapki – istnieje takie połączenie?

Dla wielu z nas klapki to obuwie, które wybieramy do domu. Nie jest to opcja na większe wyjścia, czy wieczorne kolacje lub inne uroczystości. Jest to obuwie mało zobowiązujące, bardziej praktyczne rozwiązanie. Okazuje się, że od kilku sezonów ten typ obuwia podbija również modowe wybiegi.

Moda i codzienność

Czarne klapki PaulineTrzeba przyznać, że często to, co projektanci przedstawiają na swoich wybiegach jest mocno przerysowane. Mało kto, zdecyduje się, by nosić dane modele. Jednakże niewątpliwe jest to, że najwięksi projektanci dają inspiracje, które są wykorzystywane w obuwiu, dostosowanym bardziej do rzeczywistości i codzienności.

Jakie klapki wybrać?

Klapki damskie nie są już szczytem kiczu i braku gustu. Jest ich tak wiele modeli, że każda z pań wybierze coś dla siebie.
Najmodniejsze i najbardziej popularne modele klapek to:
– ortopedyczne klapki – są prawdziwym hitem wśród gwiazd i celebrytów, najpopularniejsze to te na korkowej podeszwie, z szeroką górą i widocznymi klamerkami lub te odsłaniające nogę, czyli tzw. medyczne japonki. Wyszukanie podkreślają małe i zgrabne stopy.
– klapki na wyższym poziomie – jest to opcja dla pań, które nawet latem nie chcą rezygnować ze szpilek lub platform. Na rynku jest wiele modeli klapek, które właśnie ten trend wykorzystują. Trzeba jednak przyznać, że te modele niekoniecznie muszą być wygodne, chyba że wybieramy parę z obcasem tzw. kaczuszką, czyli delikatnym i niewielkim podniesieniem.
– klapki z najmodniejszymi wzorami, kierunkami sezonu – dla tych kobiet, które chcą modne i wygodne klapki damskie, wyjściem jest szukanie takich par, które będą wykorzystywały najważniejsze trendy. W tym roku są to kwadratowe noski, biały lub biało-czarny kolor, niski obcasik, aplikacje z piór, platformy i ekstrawaganckie obcasy. Na pewno fashionistki znajdą swój ulubiony model.
– klapki z odsłoniętymi palcami.

Klapki damskie przeżywają swój modowy renesans. Dobrze, że moda zaczyna łączyć styl oraz wygodę. Panie nie muszą rezygnować z mody na rzecz praktyczności.

Comments are closed.