Męskie inspiracje w szafie kobiet

Jak bumerang wraca trend na noszenie się w męskim stylu. Raduje to serca wszystkich tak zwanych chłopczyc, które po prostu uwielbiają taki styl. W ich szafach jest pełno dużych koszul, marynarek inspirowanych męską modą angielską, a także klasycznych butów, takich jak na przykład buty Oxford, które również mają konotacje z modą męską.

Buty Oxford w szafie kobiety

Popularne sklepy sieciowe już kilka lat temu poszerzyły swoją ofertę o damskie obuwie inspirowane butami męskimi. Okazało się bowiem, że na rynku istnieje potężna nisza, gdyż nie wszystkie kobiety lubią chodzić w butach na obcasach. Proste eleganckie buty, wykonane z bardzo dobrej jakościowo skóry, mogą podkręcić każdą stylizację i dodać kobiecie ogromnego szyku. Dlatego właśnie kobiety tak chętnie sięgają po buty oksford, tak zwane Monki, oraz inne inspirowane męskim stylem. Wbrew pozorom pasują one nie tylko do spodni, ale też do współczesnych sukienek koszulowych, albo do krótkich kanciastych mini spódniczek. W takich zestawieniach prezentują się świetnie i dodają pazura. Są wciąż mniej oczywistym wyborem niż buty na obcasie, dlatego ich założenie to dowód na to, że kobieta interesuje się nowymi trendami.

Męskie inspiracje w szafie kobiet

Buty Oxford Patine – sprawdź najlepsze, to oczywiście nie jedyne męskie inspiracje w szafie kobiet. Panie uwielbiają miękkie wełniane spodnie w kratę, które mają typowo męski styl. Chętnie zakładają również proste marynarki z łatami na łokciach, które również żywcem są wyjęte z szafy mężczyzn. Jesienią sporo kobiet lubi zakładać również dodatki inspirowane modą męską, takie jak na przykład szelki, kaszkiety, muszki, albo poszetki wepchnięte w kieszonkę w marynarce. Do tego wszystkiego wykonują bardzo kobiecy makijaż, z pięknie podkreślonymi oczami oraz ustami, a prezentują się nienagannie stylowo i tak, że każdemu dosłownie zapiera dech w piersiach.

Comments are closed.