Jak dobrać torebkę do zimowej stylizacji?

Zima to czas, kiedy bardzo wiele osób decyduje się postawić na praktyczne rozwiązania modowe, które zapewnią im ciepło, wygodę oraz ochronią przed ewentualnym przemoknięciem. Jeżeli mowa o kobietach to dużą trudność sprawia dobranie odpowiedniej torebki, która z jednaj strony będzie praktyczna, a z drugiej urozmaici stylizację i podkreśli jej wyjątkowość. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych kwestii, którymi warto się kierować podczas wybierania idealnej torebki na zimę.

Po pierwsze materiał

Jeżeli chcemy wybrać modne torebki damskie na sezon zimowy, wówczas warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału zostały one wykonane. Zima to pora mokra, w związku z czym deszcz i śnieg mogą niekorzystnie wpłynąć na naszą torebkę. W związku z tym odpuśćmy sobie te wykonane z zamszu lub tkaniny, a postawmy na skórę naturalną lub ekologiczną.

czarna nerka damska

Po drugie kolor

Odpowiednio dobrana torebka powinna pasować do zimowej kurtki, butów oraz akcesoriów typu rękawiczki, szalik i czapka. W związku z tym, jeżeli stawiamy na czarną kurtkę i buty, wówczas najlepszym rozwiązaniem dla nich będzie również czarna torebka. Jeżeli np. mamy czerwoną kurtkę i czarne buty oraz akcesoria, wówczas dobór koloru torebki powinien być uwarunkowany właśnie odcieniami butów oraz dodatków.

Po trzecie styl

Jeżeli na co dzień nosimy się na sportowo, wówczas powinniśmy dobrać do naszych stylizacji torebkę w tym samym charakterze. Jeżeli jednak jesteśmy osobami ceniącymi elegancję, wówczas tylko eleganckie fasony sprawdzą się w naszym przypadku. Przeglądając modne trendy zima 2019, czy to w gazetach czy na stronach internetowych zawsze znajdziemy inspiracje modowe, którymi możemy się kierować podczas dobierania naszej.

Po czwarte rozmiar

Jeżeli mowa o rozmiarze torebki, to jest on ważny zarówno stylizacjach letnich jak i zimowych. Warto pamiętać o tym, aby dobierać go zgodnie z ilością rzeczy, jakie każdego dnia nosimy w torebce.

Comments are closed.