Buty trekkingowe Salewa – sprawdzone na każdym szlaku!

Szukasz sprawdzonego obuwia górskiego? Postaw na wysokiej jakości buty od firmy Salewa! Co można znaleźć w jej asortymencie?

Dobór odpowiedniego obuwia trekkingowego może nastręczać sporo trudności. Nie warto jednak rezygnować z jego zakupu – tylko takie buty będą mogły zapewnić właściwy komfort oraz bezpieczeństwo podczas przemierzania górskich szlaków.

Niemiecka firma Salewa specjalizująca się w produkcji wyposażenia outdoorowego posiada w swoim asortymencie szeroką paletę butów trekkingowych męskich i damskich. Co może ona zaoferować swoim klientom?

Obuwie w góry Salewa – niskie i wysokie

Salewa to buty trekkingowe przeznaczone na każdą pogodę. W asortymencie firmy znaleźć można:

  • buty niskie
  • buty wysokie

Buty niskie najczęściej wybierane są na okres od wiosny do jesieni. Modele od Salewy sprawdzą się świetnie nie tylko na słoneczne dni, ale dzięki specjalnym zabezpieczeniom mogą również poradzić sobie w ulewnym deszczu, nie dopuszczając do przemoczenia stóp.

Wysokie buty trekkingowe cieszą się większym zainteresowaniem – można korzystać z nich przez cały rok. Zapewniają większy komfort termiczny i stabilizują kostkę, a także chronią większą część stop, dlatego zapewniają większe bezpieczeństwo.

Technologie zastosowane w butach Salewa

Do produkcji swojego obuwia marka Salewa wykorzystuje najlepszej klasy materiały oraz zaawansowane technologie, wśród których znajdują się między innymi:

  • membrana Gore-Tex – materiał zapewniający ochronę przed wilgocią, a przy tym dobrze oddychający
  • podeszwy Vibram – elastyczne, wytrzymałe i wysoce przyczepne podeszwy z agresywnym bieżnikiem
  • Bilight Midsole – element podeszwy o bardzo dobrych właściwościach amortyzujących
  • 3F System – stabilizuje tylną część stopy i nie ogranicza ruchów
  • wkładki wymienne MFF+ (Multi Fit Footbed Plus) – pozwalają na indywidualne dopasowanie buta do stopy, zgodnie z jej budową
  • wiązania Climbing Lacing – zapewniają większy komfort użytkowania

Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom obuwie od Salewy może przypaść do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom!

Comments are closed.