Baleriny to dobry wybór !

Buty mogą być nie tylko niezbędną częścią stroju, ale również modnym dodatkiem, który sprawia, że całość będzie prezentować się fenomenalnie.

Modne buty na wiosnę 2019

Wśród jednych z najbardziej modnych butów w sezonie wiosennym znajdują się niekwestionowanie baleriny. Balerinki stworzą idealną stylizację nie tylko z codziennym strojem. Nadają się również fenomenalnie jako buty do formalnego ubioru, jak i do stroju przeznaczonego na różnego rodzaju uroczystości.
Modne baleriny damskie w 2019 roku to przede wszystkim buty w zwierzęce wzory, a w szczególności w cętki egzotycznych zwierząt. Balerinki w całości pokryte wzorami w kwiaty lub z kwiatowymi haftami i elementami również będą bardzo modne.

Poza tym królowały będą baleriny z ćwiekami oraz baleriny z wiązaniami wokół kostek (np. ze sklepu DeeZee). Bardzo popularne będą również balerinki imitujące wężową skórę. Jeśli chodzi o najmodniejsze kolory wśród balerin, są to bezsprzecznie wszystkie odcienie beżu oraz kolor nude, który od kilku lat nie wychodzi z mody. Baleriny na koturnie, lekkim obcasie również znajdują się wśród butów, które będą modne na wiosnę 2019.

Jak dobrać odpowiednie baleriny?

Mimo że baleriny odnajdą się jako dodatek do niemalże każdego stroju, jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę wybierając je. Jeśli chodzi o spodnie, to po baleriny nie powinny sięgać kobiety o nieco masywniejszych udach oraz łydkach, takie połączenie może sprawić, że sylwetka będzie wyglądała na bardziej przysadzistą. Baleriny nie zawsze nadają się też do spodni, które posiadają bardzo długie nogawki. Nie tylko będą całkowicie niewidoczne, ale dodatkowo sprawią, że cała sylwetka będzie wydawała się znacznie grubsza. 

Na połączenie balerin ze spódnicą ołówkową powinny decydować się jedynie kobiety o bardzo szczupłej budowie ciała. Natomiast balerinki w połączeniu ze spódnicą dopasowaną w biodrach z rozszerzanym dołem są niekwestionowanym strzałem w dziesiątkę i będą pasowały każdej kobiecie bez względu na budowę sylwetki.

Comments are closed.