Sklep z biżuterią – najnowsze trendy w jubilerstwie

Biżuteria to luksus, na który jednak większość ludzi może sobie, w którymś momencie swojego życia pozwolić. Biżuterię kupujemy na różne okazje. Czasami dla siebie, czasami dla innych – jest ona zawsze najbardziej eleganckim pomysłem na stylowy prezent. Warto więc przyjrzeć się najnowszym trendom w świecie biżuterii. Co wykonuje i sprzedaje się dzisiaj?

Najbardziej popularna biżuteria

sklep z biżuterią - złote kolczyki Ergold

Sklep z biżuterią Ergold ma najczęściej do zaoferowania kilka najbardziej podstawowych typów biżuterii. Najwięcej na rynku jest rzeczy tradycyjnych, które noszone są najczęściej. Należą do nich na przykład pierścionki zaręczynowe i obrączki, a także klasyczne pierścionki. Je nosi się ostatnio coraz rzadziej, za to niesłabnącą popularnością cieszą się kolczyki. Wykonywane są z najróżniejszych materiałów. Czasami mają proste formy – jak na przykład złote kółka. Czasem mogą przybierać skomplikowane kształty i być ozdobione drogimi kamieniami. W sklepach jubilerskich popularne są również różnego rodzaju, bransoletki, łańcuszki i zawieszki. Czasami można natknąć się również na mniej oczywiste ozdoby, jak na przykład kolczyki, które przeznaczone są do innych miejsc niż płatki uszu, a które również znajdują się w ofertach wielu sklepów z biżuterią.

Biżuteria, jakiej nie znajdzie się w tradycyjnym sklepie

Sklep jubilerski może być również miejscem, w którym znaleźć można zdecydowanie mniej konwencjonalne rodzaje biżuterii. Elementy biżuterii wykonywane mniej popularnymi, a wymagającymi ogromnych nakładów pracy technikami (jak na przykład zyskujący coraz większą popularność wire wrapping) zdecydowanie częściej kupimy bezpośrednio od wytwórców.

Comments are closed.