Ile kosztuje pierścionek z czarnym brylantem?

Walentynki, Boże Narodzenie czy urodziny – to świetne okazje na obdarowanie ukochanej czymś wyjątkowym. Zwłaszcza święto zakochanych jest bardzo szczególne i wypada w tym dniu sprawić swojej drugiej połówce miłą niespodziankę. Osoby będące w dłuższych związkach mają zadanie nieco utrudnione. Mimo że znają lepiej swoją ukochaną, to kreatywność prezentowa po tylu latach ma prawo ulec wyczerpaniu. Ile razy można bowiem wręczać kwiaty, flakon ulubionych perfum czy zmysłową bieliznę?

Oryginalny pomysł na prezent dla dziewczyny

Z pewnością, każda dziewczyna lubi otrzymywać podarunki od swojego chłopaka. Wyjątkowym prezentem może być na przykład pierścionek z czarnym brylantem. To dość unikatowe egzemplarze na rynku biżuteryjnym, co może podkreślić, że tak właśnie traktujemy naszą ukochaną – jako kogoś wyjątkowego.

Gdzie kupić pierścionek z prawdziwym diamentem?

Warto pamiętać, żeby biżuterię kupować w autoryzowanych salonach, które wydają certyfikaty dla sprzedawanych przez siebie diamentów. Nie ulega wątpliwości, że biżuteria kupiona stacjonarnie może być nieco droższa niż ta zamówiona przez Internet. Warto jednak podjąć trud i pojechać do jubilera osobiście. Można dzięki temu przed zakupem dowiedzieć się, za co dokładnie płacimy.

Ile kosztuje pierścionek z czarnym brylantem?

Cena pierścionka z czarnym brylantem wcale nie musi być znacznie wyższa od tego z białym diamentem (sprawdź na sklep.diamor.pl). Większość jubilerów wystawia taką biżuterię w podobnych cenach. Koszt nierzadko zależy od tego, jakiej marki biżuterię się kupuje.

Comments are closed.