Biżuteria dziecięca- atrybut każdej prawdziwej księżniczki

Bal maskowy to dla dzieciaków niezwykłe wydarzenie, gdyż po raz pierwszy mają okazję dobrze się bawić i wcielić się w swoje ulubione postacie z bajek. Zwłaszcza dziewczynki chcą wyglądać tego dnia jak prawdziwe księżniczki. W osiągnięciu tego celu z pewnością może pomóc im biżuteria dla dzieci, która uczyni z nich prawdziwe damy.

Za kogo najczęściej przebierają się dzieci?

Jeżeli chodzi o chłopców, to oni preferują stroje z kreskówek takie jak Batman, Supermen, Spiderman czy X Men. Wynika to z faktu, iż ci bohaterowie najczęściej im imponują. Z mody nie wychodzą także stroje Indian, Kowboi czy Robotów. To pewnie dlatego, iż klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a poza tym te stylizacje najłatwiej przygotować samemu lub wypożyczyć. Dziewczynki z kolei uwielbiają wcielać się w rolę disnejowskich księżniczek.

A co potrzebuje prawdziwa księżniczka, to nie trudno odgadnąć. Prawdziwa dama musi mieć suknię balową z prawdziwego zdarzenia. Do tego powinna mieć odpowiednie buty i stylowe dodatki. Wśród owych drobiazgów przydatnych na każdym przyjęciu dominuje oczywiście biżuteria dla dzieci, którą można kupić w każdym internetowym sklepie (jak na przykład LumariGold).

Co wlicza się w poczet dziecięcej biżuterii?

Dziewczynki przebrane za księżniczki mają na głowie diadem, bądź plastikową koronę. Na rękę zakładają pierścionek bądź bransoletkę. Nie musi ona być złota, ale powinna być dopasowana do użytkowniczki i jej indywidualnych upodobań. Oprócz pierścionków i bransoletek mała dama powinna mieć upięte włosy i zadbane paznokcie. Dobrze widziane są również złote łańcuszki lub inne zawieszki. Dodają one charakteru całemu przebraniu i są zawsze na czasie.

Dziewczynki lubią również używać brokatu, gdyż on dodaje strojowi odrobiny magii. Dzięki niemu przebranie nabiera wyrazu i odpowiedniego blasku. Prawdziwa księżniczka musi mieć także poczucie rytmu i taktu. To na wypadek, gdyby przyszło jej zatańczyć z wybrankiem serca. Jeżeli chce, by bal się udał- nie może przecież pominąć żadnego szczegółu, gdyż to mogłoby zaprzepaścić jej szanse na tytuł królowej balu. Jak widać, nawet kinderbale potrafią być prawdziwą rewią mody.

Comments are closed.