Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
6ad1af35665451e48609f804ec5325c8

Znacie ten ból?

Nie, tym razem nie chodzi o słonie ;)

Lubię czytać książki.

:<<<

Ale ostatnio chyba przesadziłam z ich ilością – czeka na mnie 18 w kolejce! Jedne są pożyczone z biblioteki, inne od znajomych, jeszcze inne dostałam pod choinkę, a te ostatnie kupiłam sobie na wyjeździe w Portugalii (książka po 1 euro, serio, kto by takich nie brał!). Tylko, że mam teraz problem, bo brakuje czasu na ich przeczytanie.  Heh.  Fizycznie niemożliwym jest zapoznać się z nimi wszystkimi, a ja jak to ja, mam już na oku  kolejnych 18 pozycji :>

O losie!

No ale nie ma co dłużej jęczeć, bo piszę tę notkę w zupełnie innej sprawie. Otóż, Panie i Panowie, natknęłam się na nowy, wspaniały serwis który nazywa się…

GOODREADS.COM

I jest super :)

Goodreads.com to taka strona na której możecie podglądać co czytają Wasi znajomi (samemu publikować ulubione tytuły też nie zaszkodzi;) no i być na bieżąco z bestsellerami z całego świata. BARDZO fajnie mi się tam siedzi. Może nawet za fajnie, bo tak jak wspomniałam wyżej, za dużo książek mam teraz w planach. No ale raz się żyje :)

A Wy jak szukacie nowych książek?

Karolina

2 Comments

 • Monika

  12.02.2013 at 17:30 Reply

  Ja mam dwie ulubione opcje-albo dlugie chodzenie po ksiegarni i wybieranie jednej,doskonalej pozycji…
  albo kupowanie w nocnym amoku za duzej ilosci ebookow:D

 • looqash.

  12.02.2013 at 18:21 Reply

  Ja np. czytam dużo blogów lifestylowych i nie ma tygodnia, żeby na jakimś nie pojawiła się recenzja książki. Nie zdarzyło się jeszcze żebym jakąś czytał.
  Do tego słucham Trójki i tam codziennie 11:50 przez 2-3 tygodnie czytają wybraną książkę. Co chwilę też jakąś promują w przerwach między audycjami. W audycjach zresztą też.
  To z takich niestandardowych metod :)

Post a Comment