Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
Processed with VSCOcam with f2 preset

Dlaczego nie odniesiesz sukcesu w 2014 roku

Nowy Rok, nowe możliwości i wreszcie nowy start! Brzmi ekscytująco, prawda? Niestety większość z nas nie wykorzysta szansy i nie zrealizuje swoich noworocznych planów. Smutno, bo w większości przypadków to wina nas samych. Nie umiemy planować –  wybieramy dla siebie zbyt trudne zadania na kolejny rok, albo co gorsze wypisujemy ich za dużo. Dajemy się wpędzić w bezsensowny wyścig szczurów i porównujemy do innych. Zamiast naprawdę skupić się na własnym życiu, zmieniamy je tylko na pokaz. Myślimy o tym, że za rok hoho, pokażemy rodzinie i znajomym na co nas stać, w kolejnego Sylwestra to my będziemy Ci najfajniejsi i to nas będą podziwiać… Głupota. Nic dziwnego że co roku nam nie wychodzi.

Najwyższa pora to zmienić!

Stawianie czoła wyzwaniom w Nowym Roku nie oznacza wcale szalonej bijatyki z nowymi nawykami, po to by móc pokazać innym na co nas stać. To wyjątkowy moment, kiedy możemy sprawić że nasze najśmielsze marzenia w końcu się spełnią. NASZE marzenia, nie kogoś innego, ani nie takie które guzik nas obchodzą ale możemy nimi zaszpanować przed byłym chłopakiem czy dziewczyną. Naprawdę nieważne jest to czy planujecie na kolejny rok coś wielkiego i przełomowego czy małego i łatwego do osiągnięcia. Najważniejsze żebyście naprawdę tego chcieli, bo wtedy nic Wam w osiągnięciu celu nie przeszkodzi. Będziecie się cieszyć samym procesem tworzenia i osiągniecie wszystko co zamierzacie. Bo w końcu będzie Wam na czymś naprawdę zależeć, bo w końcu będziecie mieć gdzieś, co na to powiedzą inni.

I tym pięknym akcentem- 2014 roku  przybywaj! Czekamy na to co nam przyniesiesz:)

New Year, new opportunities and finally the new start. It sounds pretty exciting, doesn’t it? Unfortunately, most of us won’t change anything about their lives in the following year 2014. Being completely honest, the majority of our New Year’s resolutions is literally unattainable for us. Why? Because we tend to enumerate dozens of big resolutions and compete in this stupid “who’ll do more” rat race. So it’s more about being better than others, than being better than yourself in the previous year. So stupid.

Try to change it!

Facing the New Year doesn’t mean facing the whole army of new habits and aims just to talk large in front of your freinds. It is the wonderful possibility of finally making your dreams come true. No matter whether they’re big and groundbreaking, or just simple and easy to realize. Nobody will judge you, so stop being ashamed of your true dreams! It really doesn’t matter what others will gain in the following year. 2014 is only about you and what you’ll become.

Year 2014, beware! We’re coming ;)

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

black bowler hat: H&M // winter coat: Khujo // black boots: Wojas // Overknees: H&M

All photos were taken by Andrzej Tucholski // Wszystkie zdjęcia są autorstwa Andrzeja Tucholskiego

 

6 Comments

 • Patrycja Lewczuk

  03.01.2014 at 17:11 Reply

  Cudowny klimat zdjęć, zresztą jak zwykle :)

  • Karolina Szpunar

   03.01.2014 at 17:13 Reply

   ♥ :))

 • Paula

  03.01.2014 at 23:35 Reply

  Bardzo mądrze napisane, myślę, że wielu z nas wpada w pułapkę robienia czegoś na pokaz.. Sama jestem ciekawa, jak wyjdą moje plany, ale najczęściej mam ochotę rzucić wszystko w cholerę i nie zajmować się niczym, nie zaspokajać wymagań innych ;)

  • Karolina Szpunar

   04.01.2014 at 13:50 Reply

   To nie zaspokajaj:) Czasami warto być “egoistą” i spełniać własne marzenia

 • Gosia

  04.01.2014 at 08:45 Reply

  Mysle ze fajne jest samo planowanie, zastanawianie sie nad tym nowym postanowieniem a potem … Masz racje nie zawsze wychodzi tak jak chcielismy jesli jednak wyjdzie to cieszymy sie jak dzieci nieprawdaz?

  • Karolina Szpunar

   04.01.2014 at 13:48 Reply

   Planowanie jest super :) Ale samo rozmyślanie (takie wiesz, bez szczerej chęci do zmian) prowadzi jedynie do frustracji.

Post a Comment