Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
The best old-fashioned playlist for Valentine's Day

Old Fashioned playlista na Walentynki!

Już jutro Walentynki! Łiiii :) Planujecie coś specjalnego na ten dzień, czy może zwyczajnie i na spokojnie spędzicie czas ze swoją Drugą Połówką?

Pytam, bo wiem że nie wszyscy akceptują Walentynki (fajny tekst ironicznie analizujący po co komu to święto napisała Adela z Gotowych Na Piwo). Akurat ja nic do Walentynek nie mam, chyba dlatego że nie ograniczam się w byciu romantyczną tylko do tego jednego dnia w roku (swoją drogą polecam takie podejście – bardzo uszczęśliwia i ułatwia życie!) Efekty? Przykładowo nie mam problemu z pójściem w Walentynki na burgera, zamiast do ukwieconej kawiarenki pełnej capcake’ow. Nie szkoda mi tego dnia (jak mogłabym żałować pójścia na burgery???) bo wiem, że nawet jeśli nie zdążę w 100% zapełnić go podręcznikowym romantyzmem, który tak bardzo lubię, to te wszystkie pomysły nie są stracone – po prostu wprowadzę je w życie innego dnia. No biggie :) Dlatego też, już od tygodnia, słucham przygotowanej niby specjalnie na Walentynki playlisty ze starymi piosenkami o miłości (link poniżej). Na bank puszczę ją jutro nie jeden i nie dwa razy, tylko jakieś milion dwieście, ale wiem że będzie aktualna jeszcze długo po 14-tym lutego :) Tak jak piosenki w niej ujęte, tak i ona mam nadzieję, nigdy się nie zdezaktualizuje.

A póki, co siedzę sobie właśnie cała zakatarzona, z gorączką i okropnym bólem gardła, modląc się żeby cudownie ozdrowieć do Walentynek. I wiecie co? Chyba mi się uda! Z taką playlistą jak ta którą dla Was przygotowałam? Jeszcze maraton w środku zimy przebiegnę :D Nastrajam się romantycznie na piątek… no i strasznie się nudzę chorując! Pogadajmy w komentarzach? Może macie jakieś propozycje piosenek, to dorzucę do playlisty :) I będzie taki soundtrack walentynkowy jakiego internet jeszcze nie widział, a co!

Mogę na Was liczyć? :)

Valentine’s Day is tomorrow! Yay! Can’t wait :) That’s why I’ve prepared an old-fashioned playlist with the most popular old songs about love. It’s available here, below the post :) It works perfectly as the romantic soundtrack for all the plans you have for that day! Asking about the plans – what are yours? Or maybe you don’t celebrate Valentine’s Day? Some people don’t, that’s why I’m asking. I’m not saying it’s wrong to hate Valentine’s Day – it’s the matter of choice I believe. But I can tell you one thing – I wouldn’t be as happy as I am every 14th of February if I wasn’t romantic everyday, not only once per year. It makes my life so much easier, when I don’t expect too much on Valentine’s Day, because I know that whatever I wouldn’t be able to do, I could try another day. No biggie :) So I’m listening to my old-fashioned playlist with the most popular old songs about love for about a week and I truly believe it won’t loose its magic after tomorrow.

Unfortunately, right now I’m writing this post with a runny nose, a fever and a horrible sore throat. Praying for a miracle and an immediate recovery. But you know what? I’m positive that with the playlist like this one below I’d surely feel a lot better tomorrow! And for now on, I’m psyching myself up for Valenine’s Day and… I’m so bored! Really. This whole being sick thing is no fun at all! So if you have some time, lets talk in the comments below – about your favourite old-fashioned love songs and stuff like that. Maybe I’ll add some of them in my playlist, so we’ll create the one so good as internet has never seen before!

May I count on you? :)

The featured image was found HERE // Zdjęcie znalazłam o TU

6 Comments

 • Krysia

  13.02.2014 at 21:47 Reply
  • Karolina Szpunar

   13.02.2014 at 22:00 Reply

   Cudo! ♥

 • Pauluś

  13.02.2014 at 22:51 Reply

  Apropos romantyzmu na co dzien. Ja mialam dzis swietne popoludnie z moja przyjaciolka, taki typowo dziewczecy razem spedzony czas na malowaniu paznokci na rozne kolory rozu i fioletu oraz na… robieniu walentynek :). Romantyzm z przyjaciolka :P to walentynkowa glupawka :) zawsze :) Ciekawa jestem min adresatow tego efektu walentynkowej glupawki w postaci kartek walentynkowych :D

  • Karolina Szpunar

   18.02.2014 at 17:46 Reply

   I jak miny Walentynków? Zaskoczeni, zakochani? Napewno :)

 • Magda

  15.02.2014 at 20:23 Reply

  Mam coś dla Ciebie! Bo to Ty mnie natchnęłaś :) Stworzyłam własną listę piosenek na walentynki. Zapewniam, że jest przyjemna (zwłaszcza w wannie z pianą albo szklaneczką martini i chłopakiem obok jako dodatkiem)! Są to w większości starocie z lat 40. i 50. ale dorzuciłam też moje ulubione z lat późniejszych. Na razie tyle:

  https://play.spotify.com/user/11121123006/playlist/74oKnkB59fo5NA62rbHt4M

  Twoją listę także uwielbiam!

  • Karolina Szpunar

   18.02.2014 at 17:45 Reply

   Przecudowna! Nie mogę się oderwać, a przecież już dawno po Walentynkach :)

Post a Comment