Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)

 

Współpraca z Old Fashioned Girl to świetny pomysł na pokazanie swojego produktu/marki światu. Współpracując ze mną możesz dotrzeć do tysięcy, wspaniałych ludzi – moich czytelników – którzy świadomie projektują własne życie.  Reklamując się na moim blogu, dajesz znak, że jesteś właśnie tym, czego szukają.

Prowadząc Old Fashioned Girl skupiam się przede wszystkim na jakości publikowanej treści oraz stałej komunikacji z czytelnikami. Jestem zdania, że nie ma nic istotniejszego, niż dobry kontakt z odbiorcą oraz dokładne poznanie jego potrzeb.

Na Old Fashioned Girl piszę jak świadomie kreować szczęśliwe życie w oparciu o marzenia, silną wolę i dużą dozę ciekawości świata. Jeśli wiesz, że Twój produkt fajnie współgra z tematami poruszanymi u mnie blogu, odezwij się na adres:

karolina@oldfashionedgirl.pl

 

Statystki (w skali miesiąca)

Ruch na blogu przekracza 14 000 UU

Odsłony przekraczają  30 000

Dodatkowe formy komunikacji: Facebook, Instagram, PinterestNewsletter

 

Przykładowe formy współpracy:

– recenzja produktu

– konkurs

– wyjazd sponsorowany

– patronat

– afiliacja

– akcje specjalne, im bardziej nietypowe tym lepiej! :)

 

Dotychczasowe współprace:

 

Współpraca - Old Fashioned Girl

 

Designerzy Smaku – wpis konkursowy, promujący nową, letnią kartę deserów kawiarni COSTA by Coffee Heaven oraz przygotowujący odbiorcę do zbliżającego się rembrandingu marki.

Współpraca - Old Fashioned Girl

Jadę na Woodstock i nie umiem się spakować – pomocy!

+

Co zabrać na Woodstock – poradnik dla Old Fashioned dziewczyn – wpisy promujące 20 edycję przystanku Woodstock, którego głównym sponsorem była marka Lech Premium

 

Współpraca - Old Fashioned Girl

 

Najważniejsze są małe przyjemności – wpis promujący nowy katalog IKEA oraz możliwość uczestniczenia w sesji zdjęciowej w mobilnym studio IKEA na terenie całej Polski.

 

Współpraca - Old Fashioned Girl

Krótka historia o tym, jak upolowałam sobie bursztynka

+

Pomorskie to nie tylko ryba – dwa wpisy-relacje z wyjazdu promującego Region Pomorski. Tematycznie nawiązująca do Szlaku Bursztynowego oraz nietypowych atrakcji oferowanych przez region, w okresie jesiennym.