Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
15993e7ec556e041091f0baa3ce504e8

Czy wiecie że…

… Dzień Kobiet to nie tylko Dzień Kobiet? :>

To bardzo fajny pretekst do świętowania. Nieważne czy z chłopakiem, mężem, bratem, ojcem, sąsiadem, przyjacielem czy… z przyjaciółkami albo mamą.  Aż szkoda go nie wykorzystać :)

Dlatego poniżej, podrzucam Wam moje trzy pomysły na dzisiejszy wieczór (wiem, że jest środek tygodnia i większość z Was siedzi pół dnia w pracy albo na uczelni, dlatego całego dnia nawet nie proponowałam). Jestem bardzo ciekawa, jak Wam się spodobają :)

 

1. Wieczór z chłopakiem

Wyobrażam sobie dwa scenariusze wydarzeń:

– Frank Sinatra/ Rod Steward + Casablanca/Pamiętnik + wino i foundee

– Bon Jovi/ Kings of Leon+ No Strings Attached/Crazy. Stupid. Love + burgery i piwo

Przyznaje, pierwszy brzmi bardziej babsko, a drugi bardziej męsko, ale i tak oba wydają mi się równie kuszące i romantyczne :)

 

2. Wieczór z przyjaciółkami

Wino, ploteczki, chipsy, czekolada… i jeszcze raz wino;)

Dzień Kobiet w towarzystwie przyjaciółek to poważna inwestycja pieniężna, chyba że macie w grupie zdolną kulinarkę  i całą szamkę przygotujecie same. No to wtedy okej, jesteście ustawione:) Konieczny seans filmowy (Titanic, Rozważna i Romantyczna) albo nienachalny soundtrack do pogadania (Bon Iver, Regina Sepctor). No bo o to przecież w przyjaźni pomiędzy kobietami chodzi – o GADANIE :D

 

3. Wieczór z mamą

No kurczę, z mama też jest fajnie!:) Można zapomnieć na chwilę o bieżących problemach, zawinąć się w ciepły koc, mama przyniesie gorące kakao albo herbatę z imbirem i miodem. Potem ukroicie sobie po kawałku domowego ciasta  i obejrzycie wspólnie Holiday, albo Nothing Hill śmiejąc się w niebogłosy i komentując każdą scenę. W końcu mama, to też przyjaciółka, a tak razem spędzone chwile można spokojnie zaliczyć do najpiękniejszych momentów:)

 

Karolina

No Comments

Post a Comment