Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
Najsłodsze momenty bajek Disney'a - Old Fashioned Girl

Najsłodsze momenty w bajkach Disney’a

Wszyscy kochamy stare bajki Disney’a! Są częścią naszego dzieciństwa z której nie chcemy rezygnować i dlatego tak często do nich wracamy :) Choć znamy je wszyscy, pewnie każdy z nas pamięta je trochę inaczej. Ja na przykład, oprócz księżniczek (c’mon! jestem dziewczyną) i śmiesznych gagów, najlepiej wspominam słodkie sceny z króliczkami, kurczaczkami, Bambim który uczył się chodzić… Tak wiem, może dla niektórych z Was to upodobanie godne prychnięcia, ale ja naprawdę lubię te momenty! I dla jasności – nie, nie chodzę wiecznie ubrana na różowo. Lubię Nirvanę, wysławiam się normalnie, a po południu lubię skoczyć ze znajomymi na burgera. Nic wielkiego :) W końcu jedno drugiego nie wyklucza.  A dziś mam ochotę podzielić się z Wami najsłodszymi momentami z bajek Disney’a! Kto wie, może nie będę jedyną osobą, która oglądając je po raz setny wydusi z siebie przeciągłe “awwww”…

 

We all love old, Disney cartoons! It’s a huge part of our childhood and we like to recall those memories from time to time. Everybody remember them a little bit differently. I personally adore all cute scenes, like Bambi’s first walk or fluffy bunnies from Silly Symphony. I guess for some of you it’s not quite proper for a mature woman, but still I really like those moments. Answering the question ahead, I’m not wearing pink clothes all the time. What’s more my favourite band is Nirvana, I speak quite fluently four languages and yes, I do have friends with whom I spend my free time. No biggie :) One does not exclude the other. And today I’d like to share with you my favourite cute moments from Disney movies. And who knows, maybe I won’t be the only one saying ‘awwww’ while watching them….

Bambi

 

Cinderella / Kopciuszek

 

The Wise Little Hen / Mądra Kurka

http://www.youtube.com/watch?v=BvgTElZPD-o

 

Snow White / Królewna Śnieżka

 

Dumbo

 

 

12 Comments

 • Beata

  28.01.2014 at 22:21 Reply

  uwielbiam Twoje posty <3 świetnie się czyta, piszesz o świetnych rzeczach aaaah! :)

  • Karolina Szpunar

   28.01.2014 at 22:25 Reply

   Dziękuję! Ale mi miło :)

 • Pauluś

  28.01.2014 at 23:19 Reply

  Eeej ja chcę taką bluzę!!! Niestety za Królewną śnieżką nie przepadam – taka głupiutka goslosia czekająca na swego księcia o tyle uwielbiam Piękną i Bestię, szczególnie piosenkę jak śpiewają o sobie na wzajem :) tak jak i Śpiącą Królewnę :)A ten Kubuś Puchatek… (aj aj zanosi się na deszcz) albo Alladyn (pamiętam jak nie mogłam doczekać się soboty i godziny 9 żeby go obejrzeć :)) To było to!!!

  • Karolina Szpunar

   28.01.2014 at 23:28 Reply

   To prawda, Królewna Śnieżka idealnie odpowiada wszystkim możliwym szufladkowaniom współczesnej kobiety. Ale ten moment kiedy zwierzątka pomagają jej sprzątać jest tak słodki że nawet nie zwracam na to uwagi :)

 • Monika

  29.01.2014 at 08:47 Reply

  Burgery i Disney <3

  • Karolina Szpunar

   29.01.2014 at 17:25 Reply

   :D

 • tola

  29.01.2014 at 17:53 Reply

  naszkicowany bambi jest jeszcze piękniejszy niż w kolorze. mam słabość do tego stworzenia. i do zwierząt, które w lesie… :)

  • Karolina Szpunar

   29.01.2014 at 20:52 Reply

   Ja tak samo :) Uwielbiam wszystko co z lasem związane

 • Kamila

  29.01.2014 at 22:41 Reply

  Burger z bambi też jest niczego sobie (just sayin’ ;P)… Chociaż z disneyowych zwierząt zdecydowanie najbardziej lubię Zazu z Króla Lwa. Taki ujmujący jęczybuła ;)

  • Karolina Szpunar

   29.01.2014 at 23:33 Reply

   Zazu był przeuroczy! I miał śliczne piórka – jako mała dziewczynka nie mogłam od niego oderwać wzroku :)

 • Justa

  05.02.2014 at 21:06 Reply

  dumbo byl moja ulubiona bajka w dziecinstwie ;)

  • Karolina Szpunar

   07.02.2014 at 00:31 Reply

   Przesłodka była! Ale pamiętam że płakałam gdy inne słonie dokuczały Dumbo i to mi trochę zepsuło oglądanie :<

Post a Comment