Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
zdj?cie-7

Blog Forum Zgierz

czyli słów kilka o przygodach warszawskich blogerów na trasie Warszawa-Wrocław. Także o niespodziewanej imprezie w Zgierzu i dla odmiany, planowanych pogaduchach we Wrocławiu :)

W ubiegły weekend odbyły się we Wrocławiu pogaduchy blogerów, na których miałam okazję uczestniczyć. W skrócie – było super;) Ale nie ma co na jednym słowie podsumowującym poprzestawać, wypada opowiedzieć więcej, a przede wszystkim podziękować osobom zaangażowanym w organizację tego eventu:

Kinu Nowe Horyzonty – za wynajem całego piętra oraz przesympatyczną obsługę :) jaka szkoda że nie ma Was w Warszawie!  Macie taki poziom, że aż łezka się w oku kręci. A pomysł z huśtawkami (choć zrealizowany na innym piętrze niż pogaduchy) był genialny!

Studiu Przypadku – za zorganizowanie pogaduch i ugoszczenie wszystkich przejezdnych blogerów w pięknym, wrocławskim mieście :)

Blogostrefie (czyli Ilonie Patro) – za ogarnięcie nas wszystkich:) Nie ma to tamto, bez niej byśmy w tak wielkim (warszawsko-łódzkim) gronie do Wrocławia nie dotarli! Dziękujemy <3

Koniec notki.

 

 

Nie no żartuję:>

Sama podróż autokarem  była bardzo przyjemna, a widoki relaksujące…

Firma autokarowa Polonus w pełni zrozumiała potrzeby blogerów i przygotowała dla wszystkich firmowe notesy. Ja wykorzystałam swój do iście blogerskich celów pisząc notkę z podróży…

 

Notka poskutkowała! Dojechaliśmy bezpiecznie do Wrocławia  (choć nie zabrakło przygody w Zgierzu, oficjalnie mianowanej równoległym spotkaniem blogerów pt. Blog Forum Zgierz). Na miejscu zaś czekało na nas wiele atrakcji:)

 

# proud of being a blogger

Oprócz poznania blogerów z innych miast, mieliśmy okazję uczestniczyć w trzech, bardzo ciekawych prezentacjach. Pierwsza, przygotowana przez Martę Soję z Lemon Sky, skupiła się na relacjach bloger-firma. W drugiej, Andrzej Tucholski zaprezentował pierwszego w Polsce Trenbooka Kultura 2013 i opowiadał o tym, że jako blogerzy możemy zdziałać o wiele więcej niż nam się wydaje. Nie zabrakło też debaty, w której poruszono temat zaśmiecania przestrzeni miejskiej reklamami, czyli coś czego większość z nas niestety nie zauważała, a z czym od paru ładnych lat walczy charyzmatyczna grupa Miasto Moje A w Nim. Na samym końcu obejrzeliśmy niesamowity dokument o sztuce reklamy i przeszliśmy do równie przyjemnej części spotkania jaką były…

… konkursy z nagrodami! Ho ho udało mi się nawet wygrać co nieco:) Na zdjęciu widzicie prześliczny zestaw z kosmetykami od firmy ORGANIQUE

 A jeśli chodzi o sam Wrocław…

 

… to jestem nim totalnie zachwycona (co było oczywiście do przewidzenia :) Z pewnością niedługo tam wrócę!

Karolina

11 Comments

 • Andrzej

  25.02.2013 at 21:08 Reply

  Ale było fajnie :)

  • Karolina Szpunar

   25.02.2013 at 21:52 Reply

   Oj było, było :) Trzeba to powtórzyć!

 • Ksawery Karwacki

  25.02.2013 at 21:57 Reply

  Polecam, zachęcam, służę wam towarzystwem i ..(kurcze nie ma fajnej formy narzędnikowej od oprowadzania!) jak wpadniecie ;)

  • Karolina Szpunar

   25.02.2013 at 22:14 Reply

   *oprowadzaniem? :> nie wiem, polonistą nie jestem, ale mi to nawet brzmi
   Ej, super! Dzięki :D

 • Martyna Pachucka

  26.02.2013 at 01:23 Reply

  Ale masz śliczny charakter pisma, siostro.

  • Karolina Szpunar

   26.02.2013 at 22:38 Reply

   :D Dziękuję!

 • Boomer

  26.02.2013 at 20:24 Reply

  Pierwszy raz we Wrocławiu? Sporo czasu można tam poświęcić tylko na szukanie samych krasnali… :)

  • Karolina Szpunar

   26.02.2013 at 22:38 Reply

   No właśnie planuję następnym razem znaleźć wszystkie :D

 • looqash.

  05.03.2013 at 23:03 Reply

  Miarą tego, że było super była mega brzydka pogoda, którą nikt się nie przejmował :)

  • Karolina Szpunar

   06.03.2013 at 21:37 Reply

   Dokładnie! :D

 • Karol

  21.07.2014 at 14:39 Reply

  Super foty. Zgierz górą! ;)

Post a Comment