Hej!
Na razie proszę tu nie wchodzić :)
5 notek które trzeba przeczytać choćby nie wiem co - Old Fashioned Girl

5 notek, które trzeba przeczytać choćby nie wiem co

Jestem chora, smarkam, dławię się i duszę. Jest niefajnie, siedzę w domu. Przypominam sobie mój stary post o zwalczaniu przeziębień i śmieję z poważnej miny na zdjęciu tytułowym. Tak czy siak, czas trzeba sobie umilać, a ja lubię jak jest miło – stąd dzisiejszy wpis.

5 notek, które trzeba przeczytać choćby nie wiem co!

Nawet gdy jest się chorym. Kiedy ma się chwilę wolnego w pracy, milimetr miejsca na wyciągnięcie telefonu w busie, czy zwyczajnie ochotę. To wpisy, które moim zdaniem warto znać. Na które można przeznaczyć te 5 minut swojego życia i potem nie żałować, nawet przeczytać raz jeszcze. Warto, aj warto. Są dobre, ba – są świetne! Mam nadzieję że tak szybko nie znikną w gąszczu polskiego internetu. Że jeszcze zdążycie się nimi nacieszyć, a z ich autorami zaprzyjaźnić na trochę dłużej. To profesjonaliści. Piszą cudne wpisy. Tak właśnie! A oto i one:

 

1. Pięć rzeczy, które chciałabym wiedzieć przed maturą – Riennahera

2. Poradnik małego odkrywcy, czyli jak być ciekawym świata– StyleDigger

3. Podchodzę do życia niczym HULK – jestKultura

4. Zanim zrobisz sobie tatuaż – Jedzonelka

5. Codzienność – BLACK DRESSES

 

A Wy czytaliście ostatnio jakieś notki które pozmiatały Was z góry na dół? Albo zainspirowały? Albo dały kopa, że życie jest piękne? Dajcie znać – chętnie je przeczytam! Jestem chora, mam czas, artylerię ciastek i kubas wielkiej herbaty obok. Amaze me! :)

Karolina Szpunar

Zdjęcie pyknęłam o stąd

7 Comments

Post a Comment